روشهای آسان جهت کاهش وزن

نوشته شده در تاریخ1398-01-14 توسط 1019

اکثر افراد به خاطر عدم رعایت رژیم غذایی مناسب یا تمرین کافی، قادر به کاهش وزن نیستند. اگرچه، نیازی نیست،شما از رژیم غذایی دشوار پیروی کنید تا وزن خود را کاهش دهید،ولی باید بدانید راه‌های آسانتر هم برای کاهش وزن وجود دارد.ابتدا برای بررسی دقیق وزن خود،از یک ترازو با دقت بالا، استفاده نموده و در ادامه،موارد زیر را انجام دهید:

خوردن غذاهای سالم
سعی کنید غذاهای سالم‌تری را به برنامه غذایی خودتان اضافه کنید. برای مثال، آب میوه، انواع لوبیا، میوه‌های خانواده گیلاس و ... را در رژیم غذایی‌تان بگنجانید. علاوه بر میوه‌ها، از سبزیجات مورد علاقه‌تان نیز استفاده کنید. البته هنگام اضافه کردن میوه‌ها و سبزیجات، حواستان به سقف کالری مصرفی نیز باشد.

پیاده روی
پیاده‌روی با سرعت آهسته باعث میشود تا همیشه سلامت بمانید. اگر می‌توانید، پیاده‌روی را در برنامه روزانه‌ تان جای دهید حتی اگر مسیر مناسب پیاده‌روی برایتان، وجود ندارد. پیاده‌روی تا مرکز خرید و کارهایی مانند این را از برنامه‌ی روزانه‌تان حذف نکنید.

ورزش را با عشق دنبال کنید
شما برای کاهش وزن نیاز دارید تا کالری بیشتری بسوزانید و این هدف از طریق هر نوع فعالیت فیزیکی حاصل می‌شود. اگر عاشق دوچرخه سواری یا هر ورزش دیگری هستید، پس بهتر است آن را مرتب دنبال کنید. اصلا نیازی نیست نگران ورزش کردن باشید؛ فقط کافی است ذهن‌تان را منعطف به انجام فعالیت فیزیکیِ مورد نظرتان نمایید.

خود را از خوردن موادغذایی مختلف محروم نکنید
یک رژیم سفت و سخت که در آن اثری از مواد غذایی مورد علاقه شما نباشد، قطعاً بی نتیجه خواهد بود و به شکست میانجامد. همواره به خاطر داشته باشید که شما باید به مرور زمان تغییرات محسوسی در نوع تغذیه خود ایجاد نمایید به این معنا که مصرف مواد غذایی شیرین و چرب را به حداقل رسانده و در کل کمتر غذا بخورید.

خودتان را با کسی مقایسه نکنید
انجام یک رژیم غذایی وقتی موفقیت آمیز است که با سیستم بدنی فرد با شکل تغذیه وی هماهنگ باشد. این موضوع در مورد ورزش نیز صادق است یعنی ممکن است دسته ای از فعالیت‌های بدنی برای شخصی مناسب باشد ولی همان برای شخص شما مضر باشد.

محصولات مرتبط
1,000,000 تومان
ترازو دیجیتال تشخیصی برند: کمری (CAMRY) مدل EF902 کارکرد آسان شیشه بسیار مقاوم دکمه های لمسی نمایشگر بزرگ و خوانا ابعاد ترازو: 31*30 سانتی‌متر دقت اندازه گیری: 100 گرم حداکثر ظرفیت: 150 کیلوگرم نمایش میزان...
1,100,000 تومان
ترازو دیجیتال سازنده: امسیگ (EmsiG) مدل GW35-X7 نمایشگر LCD بزرگ و خوانا ابعاد نمایشگر: 7/2*3/5 سانتی‌متر تنظیم واحد بر حسب پوند و کیلوگرم ابعاد ترازو: 30*30 سانتی‌متر ضخامت شیشه: 2 سانتی‌متر دقت اندازه گیری...
1,100,000 تومان
ترازو دیجیتال برند: امسیگ (Emsig) مدل GW35-X1 کارکرد آسان راه اندازی با تکنولوژی ضربه ای حداکثر ظرفیت: 150 کیلوگرم دقت اندازه گیری: 100 گرم سایز: 30*30 سانتی‌متر ضخامت شیشه: 17 میلی‌متر شیشه ایمن و مقاوم...
1,100,000 تومان
ترازو وزن کشی برند: امسیگ (Emsig) مدل GW35-X4 حداکثر ظرفیت وزنی: 150 کیلوگرم دقت اندازه گیری: 100 گرم سطح روی ترازو: 30*30 سانتی‌متر ضخامت شیشه: 17 میلی‌متر ساخته شده از شیشه ایمن و مستحکم نمایشگر LCD بزرگ و...
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم