Click for more products.
No produts were found.

قوانین و حریم خصوصی

یکی از مهمترین مسائلی که در خرید آنلاین برای کاربران اهمیت دارد، رعایت حریم شخصی و امنیت اطلاعات مشتریان است.مطمئناً سایت کالا طب برای آسودگی مشتریان ، تمامی موارد امنیتی را رعایت کرده تا مشتریان با خیالی آسوده در سایت ، ثبت نام نموده و خریدی مطمئن ، انجام دهند.تمامی اطلاعاتی که مشتریان برای خرید آنلاین در سامانه ثبت می کنند فقط جهت ارسال سفارشات مورد استفاده قرار گرفته و در قسمت ثبت نام تولید کنندگان ، فروشندگان و مجریان ، اطلاعات فقط در جهت تایید صلاحیت مورد استفاده قرار می گیرد.حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده ، فلذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر ، شماره همراه خود را به فرد دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی ، باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نماید.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر است، بر عهده شخص کاربر ، بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه کالا طب را از خود سلب می کند. کالا طب هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداره صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موطف باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای کالا طب وجود نداشته و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند. 

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران عزیزمان ، میرسانیم که کالا طب همانند سایر سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی کالا طب و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. کالا طب برای حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران ، تمام توان خود را به کار گرفته و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن و آسان را برای تمامی کاربران فراهم سازد.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم