بخور سرد چگونه کار میکند

نوشته شده در تاریخ1401-04-13 توسط 125

دستگاه بخور سرد چگونه کار میکند

پس از ورود آب به مخزن دستگاه بخور سرد،مولکولهای آب از فیلتر سرامیکی عبور کرده تا املاح معدنی آب از آن جدا شود و سپس آب از مجرای لوله به دیافراگم مبدل پیزوالکتریک وارد می شود.سپس پیزوالکتریک در فرکانس‌های بالا به ارتعاش درآمده تا قطرات بخار را، به بیرون منتشر کند. 

مبدل پیزوالکتریک وسیله ای است که انرژی الکتریکی را به ارتعاشات با فرکانس بالا و به شکلی از نوسان مکانیکی تبدیل نموده و به دیافراگمی متصل می شود که  مولکولهای آب را به لرزش درآورده که باعث جدا شدن مولکولها از سطح آب میشود.

در واقع با چرخاندن ولوم،اتفاقی که داخل دستگاه می افتد این است که بر اساس میزان فرکانسی که قطعه نوسان ساز ایجاد میکند،ارتعاش داخل پیزو ایجاد شده و پیزو بر اساس میزان ارتعاش،میزان فشار بخار آب را تعیین میکند.

در نهایت فن دستگاه بخور، بخار سرد را که سنگین بوده از کف دستگاه بخور به داخل فضایی که قرار است مرطوب شود، پرتاب نموده و نهایتاً، قطرات پخش شده، بخار می شوند.

محصولات مرتبط
موجود نیست
0 تومان
خلاصه ویژگیهای محصول : دارای یونیزاسیوندارای فیلتر ضدرسوبقابلیت خاموشی خودکارقابلیت خاموشی خودکاردارای مخزن خوشبو کنندهکارکرد مداوم تا 24 ساعتمخزن 5.2 لیتری با دستگیرهنازل خروجی چرخان 360 درجهپوششدهی تا 100 متر...
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم