کلوپلاست

شرکت کلوپلاست در سال 1957 تاسیس شد و امروزه کمپانی کلوپلاست (Coloplast A/S) در چهار حوزه استومی، مراقبت مداوم، مراقبت از زخم و مجاری ادرار و اورولوژی (Interventional Urology) فعال بوده و حدود 12000 نفر کارمند در سراسر جهان دارد.شرکت تولیدی Coloplastدر پنج کشور دانمارک، فرانسه، مجارستان، آمریکا و چین نماینده فعال داشته و محصولات کلوپلاست به بیش از 40 کشور دنیا صادر می‌شود. دفتر مرکزی شرکت کلوپلاست در شهر هاملبک دانمارک واقع شده است.

تاریخچه تاسیس شرکت کلوپلاست به سال 1954 بازمی‌گردد. زمانی که خواهر الیز سورنسن عمل جراحی استومی انجام داده بود و از ترس نشت استومی از خانه بیرون نمیرفت. الیز که پرستار بود با مشاهده مشکل خواهرش ایده تولید اولین کیسه استومی چسب‌دار به ذهنش خطور کرد. بر اساس این ایده آژ لوییس هانسن که یک مهندس عمران و تولیدکننده پلاستیک بود به همراه همسرش یوهان کیسه استومی را تولید کردند. کیسه‌هایی که در ابتدا به خواهر الیز و سپس به هزاران نفر در سراسر دنیا زندگی طبیعی را بازگرداندند.

از سال 2018 کریستین ویلامسن به عنوان مدیر عاملی کمپانی کلوپلاست برگزیده شده است. آقای ویلامسن از سال 2008 عضو شرکت کلوپلاست بوده و قبل از مدیر عاملی، سمت‌های معاونت کشورهای در حال توسعه، معاونت اروپا، معاونت بازاریابی جهانی و معاونت کل بخش مراقبت‌های دائمی را داشته است.

ماموریت رسمی کلوپلاست “آسان تر کردن زندگی برای افرادی که نیاز به مراقبت های بهداشتی دارند می‌باشد. ارزش‌های رسمی این برند نزدیکی” (Closeness) ، اشتیاق (Passion) و احترام و مسئولیت پذیری (Respect and responsibility) است.

فروش شرکت کلوپلاست در سال 2018 مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون دلار بوده که نسبت به سال 2017 به میزان 6 درصد رشد داشته است. سود خالص سال 2018 میزان 600 میلیون دلار بوده است. بخش مراقبت از استومی با فروش 976 میلیون دلاری خود 40 درصد فروش را به خود اختصاص داده و پرفروش‌ترین بخش کلوپلاست می‌باشد. پس از آن بخش‌های مراقبت مداوم با 36 درصد، مراقبت از زخم و پوست با 13 درصد و مجاری ادرار با 11 درصد سهم از فروش در مراتب بعدی هستند. از نظر جغرافیایی، بازار اروپا با یک میلیارد و 461 میلیون دلار نسبت 60 درصد فروش را به خود اختصاص داده و پس از آن بازار کشورهای توسعه یافته غیر اروپایی با 23 درصد و بازار کشورهای در حال توسعه با 17 درصد در مکان‌های بعدی هستند.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
63,000 تومان
کیسه کلستومی 17500 برند: کلوپلاست (Coloplast) مدل آلترنا پیشرفته سازگار با پوست بسته 30 عددی ساخت دانمارک
39,000 تومان
سوند کاندوم شیت برند: کلوپلاست جعبه 30 عددی قیمت بر حسب یک عدد بدون ایجاد حساسیت نرم و بسیار منعطف نصب و جدا کردن آسان ساخت دانمارک
تماس بگیرید
سوزن شیبا برند: کلوپلاست (Coloplast) مدل SS7203 گیج 18 کاملاً استریل شده استفاده برای نفروستومی قطر سوزن: 1.3 میلیمتر طول 20 سانتی‌متر ساخت دانمارک
موجود نیست
0 تومان
یورین بگ برند: کلوپلاست 1.5 لیتری بسته 10 عددی قیمت بر حسب بسته ساخت دانمارک

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم