بخور و رطوبت ساز

در این قسمت میتوانید به تمام انواع بخور سرد و یا بخورهای گرم و نیز بخورهای سرد و گرم دسترسی داشته باشید.البته اگر بدنبال مخزن بخور سرد هستید،میتوانید مخزن مورد نظر خودتان را یافته و با تماس تلفنی از قیمت آن مطلع شوید. اگر بدنبال این هستید که محصولات مورد نظر را جداگانه مشاهده نمایید،کافی است بر روی یکی از آیکونهای چهار گانه پایین کلیک نمایید تا محصولات هر قسمت برایتان جداگانه نمایش داده شود.

ادامه مطلب
 • بخور سرد

  بخور سرد

  استفاده از بخور سرد باعث مرطوب شدن هوا شده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. بخور سرد فواید زیادی دارد که پزشکان بسیاری استفاده از آن را توصیه می کنند. هوا در شهرهای صنعتی و کوچک حتی در داخل منازل نیز بسیار آلوده و پر از ریزگرد است که تنفس در آن می تواند منجر به بروز بیماری های مختلف شود. از طرفی با شروع سرما و خشک شدن هوا در فصل پاییز و زمستان، مشکلات تنفسی و پوستی زیادی برای افراد پیش خواهد آمد که به مرور، تاثیرات خود را روی پوست، چروک های زودرس، مشکلات تنفسی و سرفه های شدید و خشک می گذارد. استفاده از بخور سرد می تواند تا حد بسیار زیادی این مشکلات پوستی و تنفسی را برطرف کند.دستگاه بخور آب سرد با مرطوب شدن هوا باعث کاهش سرفه های شدید و خشک سرماخوردگی و آنفولانزا می شود و به روند درمان بیماری نیز کمک می کند. از طرفی دستگاه بخور آب سرد سینوس های بدن را نیز نرم و تقویت می کند. وظیفه سینوس ها در بدن مقابله با ویروس ها و باکتری های وارد شده به بدن است و خشک شدن سینوس باعث می شود که کارایی خود را از دست بدهد. دستگاه بخور آب سرد تا حد بسیار زیادی خشکی سینوس را رفع کرده و از شما در برابر ویروس ها و باکتری های موجود در هوا محافظت می کند. بخور آب سرد در زمان سرما خوردگی نیز بینی و گلو را نرم کرده و باعث تسریع در روند درمان می شود.هنگامی که کودک دچار سرفه‌های مکرر و گرفتگی در مجرای تنفسی است، یکی از پیشنهادات کارایی که احتمالا خواهید شنید، وجود رطوبت در هوا است. بخور سرد باعث پراکندگی بخار در خانه می‌شود و می‌تواند به کاهش ناراحتی کودک کمک کند. بخور سرد به عنوان عامل مرطوب کننده طبیعی عمل می‌کند که می‌تواند خشکی در هوا را کاهش دهد. فروشگاه کالا طب عرضه کننده انواع بخور سرد با قیمت مناسب هست.از جمله بخور های سرد موجود در کالا طب میشه به برندهای زیر اشاره کرد :بخور سرد امسیگ emsig - بخور سرد آلپکس  alpx -  بخور سرد زیکلاس مد zyklusmed - بخور سرد منورا menora-بخور سرد ایزی لایف  easy life - بخور سرد دلف Dolf- بخور سرد اکسیر Exir - بخور سرد وکتو Vekto - بخور سرد مکسی Maxy - بخور سرد کوییک Quick- بخور سرد بریسک Brisk - بخور سرد BTB-بخور هایتک Hitec-بخور سرد ورف Vurf- بخور سرد پکامد Pekamed- بخور سرد امپریال Imperial- بخور سرد انلیون enliven - بخور سرد کنکورد concord - بخور سرد گلد مستر Gold master-بخور سرد یونیکرن unicron-بخور سرد اونیکس Onyx

 • بخور گرم

  بخور گرم

  دستگاه بخور گرم رطوبت را در یک فضای مشخص افزایش می دهد. استفاده از بخور گرم  به خصوص در ماه های سرد سال همزمان با افزایش خشکی هوا بسیار کارا و سودمند میباشد. دستگاه بخور گرم آب را به نقطه جوش می رساند و سپس از طریق فن های تعبیه شده در خود، بخار گرم را در هوا منتشر می کند.المنت بخور گرم که آب را به جوش می آورد، آن را استریلیزه کرده و قبل از رسیدن به اتمسفر و جلوگیری از علائم آسم، باعث کاهش کپک و باکتری در مخزن می شود. بعضی از بخورهای گرم دارای مخزن دارو جهت استنشاق نیز هستند که با بخار گرم ترکیب شده و در هوا پراکنده می شوند. بخار گرم نیز دمای اتاق را بالا می برد و در طول زمستان هوای بسیار مطبوعی را برای تنفس ایجاد می کند.

 • بخور سرد و گرم

  بخور سرد و گرم

  بخورهای سرد و گرم دو کاره با کیفیتی در فروشگاه کالا طب موجود هست.اگر بدنبال بخور سرد و داغ هستید.میتوانید از بین بخور سرد و داغ امسیگ US494 و یا بخور سرد و گرم بیورر lb88 و یا مشابهش بخور سرد و گرم تیدا پلاس و یا بخور سرد و داغ زیکلاس مد یکی را انتخاب کنید.ولی اگر بدنبال بخور با گرمای ملایم هستید که دمای بخار خروجیشان در حدود 20 درجه سانتیگراد است،میتوانید یکی از بخورهای سرد و گرم امپریال و یا بخور سرد و گرم نیولایف یا  بخور سرد و گرم هایتک و یا بخورهای برمد را برگزینید .البته بخور سرد و گرم آرایشگاهی دولول از نوع پایه دار و مجهز به اوزون جهت کار در سالنهای زیبایی نیز، در فروشگاه کالا طب موجود هست.

 • مخزن بخور سرد

  مخزن بخور سرد

  مخزن دستگاه بخور یا همان تانکر بخور سرد به ضربه بسیار حساس بوده و در صورت شکستگی مخزن آب بخور سرد یا هرگونه آسیب دیدگی مخزن ، وکیوم داخل مخزن بخور برقرار نشده یا به عبارت دیگر فشار هوای داخل مخزن که باید ثابت باشد،بصورت متغیر میشود و در نتیجه آب از اطراف مخزن بصورت نشتی خارج میشود .در صورت برخورد با این مساله،استفاده از هرگونه چسب یا درزگیر برای رفع مشکل شکستگی مخزن،نمیتواند جوابگو باشد یا به بیان دیگر با هیچ ماده پوشاننده نمیتوان روزنه ایجاد شده در مخزن را پوشاند و مخزن بطور کامل باید تعویض شود.مخزن بخور سرد با مارکهای متفاوتی در کالا طب عرضه میشوند از جمله مخزن بخور آلپکس Alpx، مخزن بخور زیکلاس مد zyklusmed، مخزن بخور اکسیر Exir،مخزن بخور وورف Vurf ،مخزن بخور کانفورKonfor، مخزن بخور گلد مسترGold Master، مخزن بخور ایزی لایف Easy Life، مخزن بخور سرد وکتو Vekto، مخزن بخور مکسی MAXY، مخزن بخور انلیون enliven، مخزن بخور آلتیما Altima و مخزن بخور دلف Dolf.. برای خرید مخزن آب دستگاه بخور سرد میتوانید با شماره 66962600-021 تماس بگیرید.

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 20 از 105 مورد

فهرست

کد QR

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم