برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نکاتی راجع به تمیز کردن شیردوش

نوشته شده در تاریخ1398-04-10 توسط 395

قبل از دست زدن به سینه ها یا دست زدن به شیردوش و تمیز کردن قطعات و لوازم جانبی، دست ها را با آب و صابون بشویید.قبل از استفاده برای اولین بار تمام قطعاتی که در تماس با شیر هستند باید استریل شوند.تمیز نمودن شیردوش پس از هر بار استفاده، برای سلامتی مادر و نوزاد بسیار ضروری است.دو راه برای شستن قطعات شیردوش وجود دارد : یکی شستن در ماشین ظرفشویی و دیگری شستن در سینک آشپزخانه


شستن در ماشین ظرفشویی :

شما می توانید تمام قطعات در تماس با شیر را در سینی بالایی ماشین ظرفشویی خود قرار داده تا شسته شوند و اجازه دهید تا در یک منطقه تمیز خشک شوند. با استفاده از ماشین ظرفشویی ممکن است قطعات شما تغییر رنگ دهند، اما نگران نباشید، این تاثیری بر عملکرد آنها ندارد.


شستن در سینک آشپزخانه:

شما همچنین می توانید قطعات شیردوش را در سینک خود شستشو دهید . بدین روش که تمامی این قطعات را در یک کاسه بزرگ قرار داده و سپس آنها را با آب سرد شست و شو داده و سپس اجازه دهید در آب گرم بمدت 5 دقیقه بمانند. سپس تمام قطعات را با آب شست و شو داده و بر روی یک حوله تمیز قرار داده و اجازه دهید تا خشک شوند. پس از خشک شدن قطعات را به هم متصل نموده و سپس شیردوش و متعلقات آنرا در جایگاه مناسبی قرار دهید.


جوشاندن قطعات در تماس با شیر:

ابتدا تمام قسمت هایی که در تماس با سینه ها و شیر قرار دارند را جدا کرده و دست ها را کاملا بشویید. حالا یک ظرف را با آب کافی برای پوشاندن تمام اجزا به جوش آورده و سپس قطعات را به مدت 10 دقیقه در آن قرار دهید. الان قطعات جوشیده شده را بکمک انبر از ظرف خارج کرده و بر روی سطح تمیز یا حوله قرار دهید تا خشک شود.

در تمام موارد بالا پس از خشک شدن قطعات،آنها را در جایگاه مناسب خود قرار دهید.

محصولات مرتبط
1,750,000 تومان 1,980,000 تومان
ویژگی شیردوش بیمارستانی یونی مام فورت FORTE دارای سری سیلیکونی ماساژور و موتور کم‌صداقابل تنظیم از حداقل تا حداکثرکم صدا با قدرت مکش فوق‌العاده بالادارای ریتم مکش سه مرحله ای بصورت اتوماتیکقابل استفاده برای...
نوشته‌های مرتبط

مقایسه شیردوش دستی و شیردوش برقی

توسطمحتوا پردازان کالا طب 1024 1398-01-21

راهنمای انتخاب شیردوش مناسب

توسطمحتوا پردازان کالا طب 221 1398-01-04

پنج شیردوش بیمارستانی برتر در سال 2018

توسطمحتوا پردازان کالا طب 355 1397-12-06
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

کد QR

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم