مخزن آب بخور سرد

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 13 از 13 مورد

مخزن بخور سرد چیست؟

مخزن آب دستگاه بخور سرد یا تانک بخور سرد برای نگهداری آب دستگاه بخور کاربرد داشته و در حجم های مختلفی تولید شده و به فروش می‌رسد.

مخزن دستگاه بخور به ضربه بسیار حساس بوده و در صورت شکستگی یا هرگونه آسیب دیدگی، قابل استفاده مجدد نمی‌باشد.به این دلیل که وکیوم داخل مخزن به درستی برقرار نشده و میزان فشار هوای داخل مخزن که باید همواره ثابت باشد،به صورت متغیر شده و در نتیجه آب از اطراف مخزن بصورت نشتی خارج می‌شود.

در صورت رخداد این مساله،استفاده از هرنوع چسب یا درزگیر برای رفع مشکل شکستگی مخزن،بی فایده بوده و با هیچ موادی نمیتوان شکاف ایجاد شده در مخزن را پوشاند و در نتیجه،مخزن،باید کاملاً تعویض گردد.در واقع خرید مخزن یدک دستگاه بخور،شما را از خرید دستگاه جدید،بی نیاز نموده و میتوانید دوباره از دستگاه بخور سرد خود استفاده کنید بی آنکه، مجبور به پرداخت هزینه برای خرید یک دستگاه بخور جدید شوید.

انواع مخزن بخور سرد با مارکهای متفاوت در کالا طب عرضه می‌شوند از جمله مخزن بخور آلپکس Alpx، مخزن بخور زیکلاس مد zyklusmed، مخزن بخور اکسیر Exir،مخزن بخور وورف Vurf، مخزن بخور گلد مسترGold Master، مخزن بخور سرد ایزی لایف Easy Life، مخزن بخور سرد وکتو Vekto، مخزن بخور مکسی MAXY و مخزن بخور دلف Dolf

مخزن بخور سرد کوزه ای و مارکهای متفرقه را موجود نداریم.

ادامه مطلبShow less

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم