سلامت محیط

 • بخور و رطوبت ساز

  بخور و رطوبت ساز

  در این قسمت میتوانید به تمام انواع بخور سرد و یا بخورهای گرم و نیز بخورهای سرد و گرم دسترسی داشته باشید.البته اگر بدنبال مخزن بخور سرد هستید،میتوانید مخزن مورد نظر خودتان را یافته و با تماس تلفنی از قیمت آن مطلع شوید. اگر بدنبال این هستید که محصولات مورد نظر را جداگانه مشاهده نمایید،کافی است بر روی یکی از آیکونهای چهار گانه پایین کلیک نمایید تا محصولات هر قسمت برایتان جداگانه نمایش داده شود.

 • تصفیه هوا

  تصفیه هوا

  دستگاه تصفیه هوا وسیله‌ای است که آلودگی‌های هوا را  از بین میبرد. تصفیه هوا  به عنوان دستگاهی سودمند برای افراد مبتلا به آلرژی و آسم بوده و نیز دود سیگار و گرد و غبار را حذف میکند. انواع تجاری دستگاه تصفیه هوا به صورت کوچک و مستقل یا در ابعاد بزرگتر که در دستگاه‌های تهویه مطبوع در صنایع پزشکی، صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  تصفیه هوا به روش‌های گوناگونی قابل انجام است. معمولاً استفاده از فیلتراسیون (فیلتر هپا و کربن اکتیو) بی‌خطرترین روش هستند زیرا هیچ محصول جانبی به هوا استفاده نمی‌کنند. اما سایر روش‌ها مانند روش‌های تولید اوزون، یونیزاسیون، الکترواستاتیک و پلاسما، لامپ یو وی و فوتوکاتالیتیک، روش‌هایی هستند که با استفاده از فعل و انفعالات شیمیایی یا اضافه کردن ذرات و گاز به هوا، عمل تصفیه را انجام می دهند. سازمان حفاظت محیط زیست آمریکا و سازمان جهانی بهداشت هیچ‌کدام از روش‌های غیر از فیلتراسیون را توصیه نمی‌کنند.

  فیلترها خود دارای انواع مختلفی هستند.

  فیلتر هپا HEPA

  فیلتر کربن CARBON

  ژنراتور یونی یا فیلتر TIO2

  اشعه ماوراء بنفش UV

  فیلتر هپا از کلاس H13 بر اساس استاندارد EN1822 ذرات هوا تا اندازه 0.3 میکرون را با راندمان 99.97% حذف می‌کنند. این فیلترها بخش زیادی از آلودگی‌های مربوط به ذرات معلق هوا را از بین میبرد. دارندگان این فیلتر، باید گواهی مبتنی بر استاندارد بودن فیلتر خود را ارائه کنند.

  فیلتر کربن اکتیو: این فیلتر برای جذب آلودگی‌هایی که به شکل گاز در غبارهوا وجود دارد استفاده می‌شود. معمولاً از فیلتر کربن فعال برای جذب بوهای اضافه نیز استفاده میشود.

  ژنراتور یونی یا فیلتر TIO2 : این فیلتر که به آن ژنراتور یونی می گویند نوعی از فن آوری تمیز کننده ی هوا می بشد که باعث پراکنده شدن یون های منفی در هوا می شود.

  روش تولید یون منفی در دستگاه تصفیه هوا: برای این کار از یک میله الکترود که به جریان برق متصل است استفاده می کنند . این روز باعث جذب یون مثبت به منفی می شود و به این ترتیب یون ها با چسبیده شدن به ذرات معلق آنها را خنثی می کنند .

  اشعه ماوراء بنفش یا UV : نوری نامرئی است که به میکروب ها و باکتری ها و ویروس ها در هوا حمله می کند و باعث خنثی شدن آنها می شود . نور لامپ اشعه ماوراء بنفش برای چشم انسان ضرری ندارد .

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 20 از 136 مورد

فهرست

کد QR

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم